Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Lombard Białystok kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

W trakcie czwartkowej sesji Bitcoin zarówno na rynku kasowym, jak także na rynku kontraktów terminowych osuwa się poniżej poziomu 8 tysięcy dolarów tracąc około 3% i spadając siódmą sesję z rzędu. Od listopadowych maksimów kurs BTC osuwa się już o 20% a że dynamika spadków zostanie utrzymana, to inwestorzy wkrótce powinni spodziewać się testu półrocznych dołków na wysokości 7250 dolarów.
Bitcoin z jeszcze większą presją sprzedażową

Bitcoin spada poniżej 8 tys. USD! Kurs BTC osuwa się siódmy dzień z rzędu

Sygnały emitowane przez analizę techniczną wyraźnie wskazują, że Bitcoin że tworzyć przed sobą dalsze i efektywne spadki. Próba aprecjacji i wybicia poziomu 10 tysięcy dolarów na momencie miesiąca została uwięziona przez strefę oporu stosowaną na minimach z czasu wakacji, co wywołało korektę spadkową zamykając kurs BTC w bardzo wąskim niedźwiedzim kanale. W rezultacie najstarsza z kryptowalut spada poniżej 200-okresowej średniej ruchomej (pierwszy raz od maja) i traci od siedmiu sesji. Czwartek jest ukoronowaniem niedźwiedziego sentymentu wysyłając do wybicia okrągłego wsparcia na wysokości 8 tysięcy dolarów:

Kliknij i zacznij zarabiać

„Price Action obserwowane na Bitcoinie jest kontynuacją scenariuszy, które uczyły się ostatniego lata. Niskie wolumeny, brak nowych sposobów dochodzących do ekosystemu i duże rozwoje rynku pracy, złota i obligacji, wszystko to daje, że inwestorzy stracili zainteresowanie cyfrową klasą aktywów” – dla Bloomberga komentował Jeff Dorman, dyrektor ds. inwestycji w korporacji inwestycyjnej Arca.

Jak zwykle w sukcesu kryptowalut, analitycy są znaczny problem z określeniem co stanowi pierwszym katalizatorem deprecjacji BTC. Wielu uważa na przełom kryptowalutowy w Chinach – chociaż pierwsze nagłówki wskazywały, że Świat Materiału będzie wspierał rozwój technologii blockchain to nowe działania przyniosły próby ograniczenia tradingu w oparciu o cyfrowe aktywa.

Regulatorzy gospodarczy w obecnej cechy świata wystosowali ostrzeżenia zapraszające do zaprzestania energie na rynku kryptowalutowym, ostrzegając jednocześnie przed nielegalnym działaniem giełd cyfrowych aktywów.

 

zobacz również aspen holding logowanie

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *