Chcesz przetestować nowy Hyuawei P20 Lite?

Lombard Białystok kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Chcesz przetestować nowy Hyuawei P20 Lite?

Huawei P20 Lite już niedługo będzie można przetestować za 800 zł! Huawei szuka testerów, którzy chcą korzystać z możliwości telefonu jeszcze przed datą jego oficjalnej premiery. Należy śpieszyć się ze zgłoszeniami!

Chcesz przetestować nowy Hyuawei P20 Lite? Wpłać 800 zł i zostań jednym ze 150 testerów marki!

Huawei P20 Lite to flagowiec znanej marki, który na plakatach w każdym większym mieście reklamuje Robert Lewandowski. Telefon jest marzeniem wielu z nas, jednak jego cena może odstraszać – nie każdy będzie mógł sobie pozwolić na ten telefon. Przez pewien czas można będzie jednak zażyć odrobiny luksusu, ponieważ Huawei szuka testerów, którzy wypróbują telefon jeszcze przed jego oficjalną premierą i podzielą się wrażeniami z innymi. Wszystko to w ramach nowej kampanii „Uwolnij swoje prawdziwe JA”.

Zostań jednym ze 150 testerów Huawei!

Huawei szuka 150 osób, które chcą zostać testerami nowoczesnego modelu P20 Lite. Ambasadorzy dostaną przedpremierowy dostęp do nowego telefonu i będą mogli w pełni poznać jego możliwości techniczne. Huawei wymaga jednak od swoich testerów zwrotnej informacji odnośnie samego użytkowania i możliwości telefonu, którymi powinni podzielić się z szerszym gronem na blogu kampanii oraz w mediach społecznościowych. W szczególności producent kładzie nacisk na osiągi fotograficzne i multimedialne tego modelu – z tego powodu dla każdego testera przeznaczony będzie również bezprzewodowy selfie stick Huawei AF 15, którym należy pstrykać selfie właściwie do woli. W mediach społecznościowych kampania będzie promowana hasztagiem – #p20liteinsiders.

Haczyk jest tylko jeden…

Możliwość testowania najnowszego flagowca Hyuawei jest kuszącą propozycją dla szeregu fanów tej marki. Oczywiście oferta nie jest pozbawiona haczyka – każdy tester musi bowiem wpłacić 800 zł na poczet depozytu. Po przeprowadzonym teście trzeba będzie odesłać Huawei, wtedy kaucja zostanie zwrócona. Osoby testujące mogą jednak skorzystać z okazji i zostawić telefon dla siebie – wtedy 800 złotych przepada, jednak w porównaniu z rynkową ceną tego telefonu mającą wynosić około 1600 złotych, to naprawdę niewiele. Większość zainteresowanych testerów widzi więc w tym niebywałą okazję na zdobycie smartfona jeszcze przed jego oficjalną premierą i to za bardzo niską cenę, szczególnie że telefon będą obejmowały normalne, standardowe warunki gwarancji. Nie zabraknie również osób, które jeszcze zyskają na sprzedaży takiego testowanego Huawei.

Jak można zgłosić się do testowania smartfona?

Szczegółowe warunki kampanii „Uwolnij swoje prawdziwe JA” znajdują się na stronie producenta, który na nadsyłanie zgłoszeń czeka do 9 kwietnia 2018 roku. Na stronie należy się zarejestrować i czekać na odzew ze strony Huawei. Wybrane do testowania telefonu osoby otrzymają wiadomość na swój adres e-mail z prośbą o wpłatę depozytu (w wiadomości powinien być zawarty link z przekierowaniem do okna płatności). Pierwsze 150 osób które dokonają wpłaty w wysokości 800 złotych, zostaną testerami telefonu wraz z bezprzewodowym selfie stick, które zostaną im dostarczone pocztą pod wskazany przy rejestracji adres.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments