Doradca inwestycyjny Puławy

Lombard Białystok kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Doradca inwestycyjny Puławy

Doradca inwestycyjny

Czym jest mon fex ? Monfex jest dość młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona została ona do handlu z zastosowaniem dźwigni, na najtańszych kryptowalutach. Przede wszystkim ma doskonałe rozwiązanie również dla pań dopiero rozpoczynających swoją przygodę na współczesnym zbytu jak także dla aktywnych inwestorów. Z pewnością znaczący pomysł na więc zajmują słabsze niż u konkurencji prowizje. Wartym uwagi istnieje ponad bardzo intuicyjny i praktyczny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Szczebrzeszyn

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z czystym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Świadczy to, że działający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest płacona od pośrednika. Wielkość domu jest zależna tylko z ilości lewara . Reasumując, przy dźwigni na pokładzie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na podstawie nie ma handlu rzeczywistego. Są tylko przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w stosunku do dolara. Podsumowując jest więc handel kontraktami różnic cenowych CFD. A na Monfex zarabiamy również na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), jak oraz na ich spadku (pozycje krótkie-short).

 

gielda mon fex

Z pewnością, w stosunku do kontraktów terminowych znanych z giełdy, platforma informuje o wiele atrakcyjniejszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, iż jej kontrakty nie mają specjalnych ram czasowych. Mogą zatem zostać zawieszone w pewnym momencie.
Doradca inwestycyjny Szczebrzeszyn

Kryptowaluty na Monfex.
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X również możliwością handlu długimi i małymi pracami na jeszcze 200 instrumentach. Do możliwości istnieje ponad dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut zintegrowanych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex jest dużo praktyczne. W charakteru rejestracji podajemy dane osobowe wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Właśnie na efekt konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail otrzymamy wiedzę o prawie konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w charakteru rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy prezentować. Do wyboru posiadamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przykładzie pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a potem kopiujemy adres do schowka lub mamy z kodu QR. Następnie, na dostarczony przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w procesu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość natychmiastowego nabycia kryptowalut. Łączy się to a z pobraniem prowizji. Rzeczywiście jest więc powiązane z faktem, że zakup przy użyciu karty odbywa się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W rezultacie pośrednik potrąca opłatę w wysokości 3,5% z wszystkiej sprzedaży lub z jakichś 10 USD, w zależności z tego, jaka z opłat jest idealniejsza.

Doradca inwestycyjny Szczebrzeszyn

Wypłata środków.
Wypłaty materiałów z sieci dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po pokazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który są stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki przesyłane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wartości.
Z pewnością jedną z największych korzyści Monfex są niskie opłaty i prowizje. Pobierane są one przy przy zawieraniu i przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. Dodatkowo musimy się i mieć z poniesieniem kosztów naliczanych za wszelki dzień otwartego kontraktu. Podnosi on teraz zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za wszelki dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na pokładzie 2000 USD, po odjęciu prowizji i innych opłat stanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z zastosowaniem dźwigni . Udostępnia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Oznacza to, że zakład miany jest pomiędzy giełdą a klientami i zdobywa się do spekulacji przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki miany istnieje na wielokrotność wniesionych środków, które z serii pożyczane są z drugiej strony. Wysokość danego domu jest i ściśle skorelowana z wielkością używanej dźwigni. A tak przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może dodać się do poważnych zysków, należy przecież mieć, iż handel przy wykorzystaniu dźwigni pomaga w dwie strony. Więc może spowodować duże sukcesy, ale i również bogate straty. Stąd też niezbędny jest cały rozsądek i dawanie dźwigni dobrej do stanu posiadanej już umiejętności oraz sztuki.

Doradca inwestycyjny Szczebrzeszyn

Handel, a bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest dość bezpieczny, ponieważ sieć jest zdecentralizowana. Chroniony jest również system jak również technika stosowana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyzny przechowywany stanowi w portfelu z zachowaniem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Wartym uwagi jest fakt, iż jako Klient posiadasz wstęp do raportów i soków z konta w pewnym momencie. W wszystkiej chwili możesz też się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego bezpieczeństwa oraz kontroli swoich kont jesteś nadzieję dwustopniowego uwierzytelniania. Tak właściwie dużym zagrożeniem dla użytkownika że stanowić tylko sam użytkownik, a tak właściwie niedostosowanie dźwigni do gustu nauce oraz wiedze gracza. A przed rozpoczęciem gry poleca się dokładne zaznajomienie się z rynkiem oraz mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze i warto wziąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym argumentem istnieje też możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Zasoby” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między nowymi porady dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia też handlującym dojazd do webinarów szkoleniowych też do bloga zawierającego nowe wiedze z poziomu aktualizacji branżowych, aktualizacji sieci oraz co najważniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Szczebrzeszyn

Mon fex- wizualna ocena platformy.
Interfejs platformy jest wdzięczny i dostępny w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu podaje się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie umieszczone są te porady dotyczące salda oraz zysku, a dodatkowo strat dla aktualnie otwartych pozycji. Coraz bardziej realnym jest, że stały tam też zamieszczone porady dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej dostępne są komunikaty na problem dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza jeszcze na bieżąco aktualne marże wykorzystywane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Natomiast strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z serii poniżej wykresu dostępne są opcje dotyczące zakupu jak również sprzedaży oraz księga zleceń.Oczywiście spośród ostatniego okresu odpowiedzialna istnieje także cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym elementem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali oraz o danie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Widoczne są one w zakładce ”Zasoby” na ścianie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z pełną pewnością Monfex jest dużą polecenia platformą do handlu z zastosowaniem dźwigni. Konkludując jest ona niska, intuicyjna i przyjazna również dla młodych jak również mocnych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest niewątpliwie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz pewien czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z serii anulowanie danego zajęcia w wszystkiej chwili. Wartym uwagi istnieje ponad niewątpliwie aspekt, iż dla użytkowników jest otwarta całodobowa infolinia. Z pewnością ważnym jest, że każdemu istnieje ponad przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną rolę odgrywa i dobre nastawienie do użytkownika. Bo dzięki swobodnemu dostępowi do materiałów edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje szansę na zwiększenie poziomu swoich kompetencji w sztuce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Szczebrzeszyn

Ogólnie w pełnym środowisku społeczności inwestorskiej, platforma cieszy się uznaniem oraz dużo ciekawą oceną. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie swój interfejs, szybką reakcję organizmu na przeprowadzane operacje także sporą liczbę i otwarty dojazd do materiałów edukacyjnych. Oczywiście marki na jej temat wszystek może bez problemu znaleźć na forach natomiast w środowiskach społecznościowych.

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments