Klimatyzatory postojowe Barlinek

Lombard Białystok kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Klimatyzatory postojowe Barlinek

Czym są klimatyzatory postojowe?

Bardzo często widzimy jak kierowcy, cierpiąc na parkingu uruchamiają silniki, żeby włączyć jednocześnie klimatyzator. Sposób obecny istnieje groźny oraz ze względów efektywnych i pewnie ekologicznych. Rozwiązaniem są klimatyzatory postojowe.

Klimatyzatory postojowe Łobez

O ile używanie standardowej klimatyzacji podczas podróże jest zdrowym zachowaniem, z którego trudno uciec, to posiadanie z niej w trakcie postoju nie istnieje szybko wskazane. Marnujemy paliwo i stosujemy silnik. Klimatyzator postojowy obniża koszty operacyjne. Dla właścicieli flot i operatorów pojazdów ciężarowych równie istotne istnieje ostatnie, że poprawia on bezpieczeństwo sztuki i zapewnia, że kierowca i ładunek trafią na położenie w sum.

czesci allegro allegro

klimatyzator postojowy allegro

Sam klimatyzator postojowy działa całkowicie niezależnie od istniejącego układu klimatyzacji funkcjonującego podczas jazdy. Na targu możemy wystąpić dwa rodzaje klimatyzacji, sprężarkowy oraz wodny. Ten ważny działa mało na identycznej zasadzie jak klimatyzacja standardowa. Jego poleceniem jest ograniczenie temperatury i zmniejszenie wilgotności powietrza w kabinie.

 

zobacz również porównywarka AGD

Kluczowe elementy układu klimatyzacyjnego sprężarka, skraplacz, parownik i wentylatory są pomieszczone w samej obudowie tworzonej z reguły na dachu kabiny samochodu albo na bocznej ścianie. Oczywiście otwory odprowadzające powietrze skierowane są do pomieszczenia pojazdu. Aby całość poprawnie funkcjonowała, dostosowuje się tutaj sprężarki z tłokiem obrotowym. Ta napędzana jest napędem elektrycznym zaś w razie potrzeby chłodzona wodą kondensacyjną. Urzędzie istnieje zarówno urządzone w plan, który zapewnia nas przed rozładowaniem akumulatorów. Kiedy stopień naładowania akumulatorów osiągnie stan krytyczny, klimatyzacja jest automatycznie wyłączana. Sama klimatyzacja może tworzyć automatycznie lub potrafimy nią prowadzić za pośrednictwem panelu.

Klimatyzatory postojowe Stargard

Z zmiany postojowy klimatyzator wodny jest rozwiązaniem wiele nowocześniejszym i coś nowocześniejszym. Zamiast czynnika roboczego, w kontekst została wprowadzona woda. Stanowi ona dokładnie schładzana, oraz niewątpliwą cechą tego rodzaju klimatyzatorów istnieje ostatnie, że nie zmieniają wilgotności powietrza we tle pojazdu, a tylko obniżają dominującą w nim temperaturę.

W klimatyzatorze tego gatunku jest proces schładzania powietrza podczas odparowania wody. Dmuchawa włożona w panelu dachowym przetłacza powietrze z zewnątrz pojazdu przez parownik, w jakim ciepło z powietrza zostaje zastosowane do odparowania wody. Sam zbiornik jest tu dany na zewnętrznej, tylnej ścianie kabiny.

Skuteczność tego klimatyzatora jest ogromnie silna, gdyż pewnie on ograniczyć temperaturę powietrza dominującą we tle pojazdu nawet o sto procent w układu do temperatury na zewnątrz. A ze powodu na brak zmiany wilgotności powietrza, najefektywniej urządzenie wykonywa w krótkim klimacie. Także gdy w przypadku sprężarkowego klimatyzatora, także tutaj możemy włączyć urządzenie niejako automatycznie z użyciem pilota lub sterować nim manualnie za pośrednictwem panelu. Ostatecznie wielką wartością jest lekki pobór prądu konieczny do odpowiedniego funkcjonowania.

Źródło artykułu klimatyzatory postojowe

 

Klimatyzatory postojowe Stargard

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments