Kobiety Mafii 2 Dobra gdzie obejrzeć lub kupić?

Lombard Białystok kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Kobiety Mafii 2 Dobra gdzie obejrzeć lub kupić?

kobiety mafii 2

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za więc w międzynarodowych kinach widzowie potrafili go sprawdzić już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego napisał Olaf Olszewski łącznie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Świdwin gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto jeszcze wspomnieć o aktorach grających istotne role. Absolutnie nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Wraz z polskimi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja wprowadzona w filmie przeprowadza się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą to zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 produkują się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie kiedy chciałby pokazać całą historię. W pozostałej grup dostajemy wątki trzech różnych form, które w jakimś momencie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na części mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), jaka jest wielkie plany, żeby poprawić nasze występowanie na prawdziwsze. Podpisuje ona kontrakt na ogromny przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu zależy położyć się na całkowite życie. W tym samym czasie Anka (Katarzyna Warnke) pochodzi z więzienia również wymaga sobie sama poradzić. Znaleźć mieszkanie, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, aczkolwiek nie stanowi dla niej wtedy naturalne, ponieważ przez całe jej istnienie była utrzymanką innych. Opływająca do ostatniej pory w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w sklepie. Z zmian Siekiera nadal zatrzymuje się w Maroko, gdzie prezentuje swojego przyszłego męża Amira, który przejawia się terrorystą. Jednak zakochana na zabój stworzy dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Świdwin gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą akcją jest element Darii również jej problem z Kolumbijczykami. Z podstawowych przyczyn ta lokata nie przedstawiam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do świata tona kolumbijskiej kokainy ma zagwarantować jej bycie nad rynkiem, jednak historia mija się utratą produktu i ważnymi problemami. Niania pozostaje w znaczny wobec kolumbijskiego kartelu, jaki nie zamierza tolerować niewywiązania się z umowy, jednak wtedy obecnie Daria jest daleko wykonana do różnej rzeczywistości. Od początku pięła się po szczeblach mafijnej kariery bez męskich pleców i dziś znajduje się na wierzchu gangsterskiej drabiny. Zatem w jej wątku pojawiają się modne i piękne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (grany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) a jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), jaka w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze wpisują się w charakter całej historii, dając jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w niniejszym filmie także pokazał, że potrafi łamać stereotypy dotyczące aktorów i rozumienia ich z samą, kluczową pracą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wpasował się w akcję filmu. Zresztą Patryk Vega słynie właśnie z obecnego, że potrafi wybrać z aktorów coś czego nie pokazali w ich ważnej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Świdwin gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest wolny wątpienia Katarzyna Warnke, jaka stanowi wprost przygotowana do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją formę w obrót długą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w pierwszej połowie filmu Vegi natomiast w połowie drugiej znika niemal całkowicie, co stanowi tak sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie skleja ze sobą różne wątki filmu.

Sceny prac nie rodzą się sztuczne. Od razu widać, że na obraz był przeznaczony nieco wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja zabiera się do Maroko czy Kolumbii, to tylko tam zabiera się też plan filmowy. Dzięki temu obraz określa się dobrze na ekranie. Widz oglądając go planuje wrażenie rzeczywistości i zadbania o najmniejsze szczegóły. Reżyser jest logiczny także z dowolnym kolejnym filmem stara się jakością wizualną podawać się do amerykańskich produkcji. Dlatego przy produkcji zdjęć w Kolumbii współpracował z grupą robiącą serial Narcos dla Netflixa, natomiast w Hiszpanii z grupą Game of Thrones. Efekt ich lektury jest jako wysoce widoczny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem pracy z wyjątkami komediowymi, gdzie jesteśmy kilkoro zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego oczekują od niego fani również im wtedy daje, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przyjdzie do poziomu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, jednocześnie nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Świdwin gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x