Pitbull Patryk Vega Gryfino

Lombard Białystok kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Pitbull Patryk Vega Gryfino

Od roku 2005 filmów mających o pracy policji wyszło już dużo. Jednak dalej nie zapomnieliśmy o samym z klasyków gatunku, który powstał dokładnie w drugim roku. ”PitBull” to filmowy debiut, obecnie niezmiernie poszukiwanego i niepowtarzalnego polskiego reżysera-Patryka Vegi. Słynie on z podejmowania kontrowersyjnych problemów i pokazywania brutalności, Naprawdę istniałoby jednocześnie a w niniejszej sztuki.

Pitbull Patryk Vega Dobrzany

Dzięki temu filmowi wszyscy zaczęliśmy spoglądać na produkcję policjantów nieco inaczej.

klik i ogladaj film

„PitBull” opowiada historię pięciu policjantów z Działu ds. Zabójstw. Swoją karierę dają bardzo dobrze, sumiennie, mogą postępować w szkole. Jednak po godzinach każdy spośród nich musi borykać się z własnymi problemami, które ograniczają im zarabianie.

„PitBull” opowiada historię pięciu policjantów z Działu ds. Zabójstw. Swoją karierę dają bardzo dobrze, sumiennie, mogą postępować w szkole.

Jednak po godzinach każdy spośród nich musi borykać się z własnymi problemami, które ograniczają im zarabianie. Gebels (grany przez Andrzeja Grabowskiego) musi rywalizować z kobietą, która stara się odebrać mu założenia do ochrony nad dzieckiem. Starzejący się Benek (w niniejszej sztuki Janusz Gajos) zmaga się z chorobą wieńcową, jednak bardzo wymaga odpracować jeszcze dwa miesiące, które stały mu do emerytury.

Młody Nielat (Rafał Mohr), z początku niezrozumienia ze perspektywy ojca, znajomych, a ponadto w odreagowaniu na lęk połączony z pracą popada w coraz to poważniejsze kłopoty z narkotykami. Metyl (w którego rolę wcielił się Krzysztof Stroiński) jest szybko nałogowym alkoholikiem, który nieudolnie stara się jakoś poprawić nasze istnienie prywatne. Ostatnim członkiem świata jest Despero (Marcin Dorociński), który widzi się w bardzo dokuczliwej i złej sytuacji, wdaje się on gdyż w romans z córką poszukiwanego przez zespół przestępcy.

Pitbull Patryk Vega Dobrzany

Postacie te niszczą wizerunek przystojnego policjanta, który dobrze spełnia osobistą funkcję, a poza nią stanowi pracownikiem bez skazy, idealnym stróżem prawa, który z możliwością rozwiązuje wszelki temat i przeciwności losu. Bohaterowie stworzeni przez Vegę całkowicie burzą ten stereotyp.

Pomimo tego, że ważne minuty mogą dostarczać nas w zakłopotanie, poczucie zagubienia i powodowania sobie pytania: O co dobrze szuka w współczesnym obrazie? Akcja szybko wszystko wyjaśnia, buduje napięcie, w taki zabieg, że jak najszybciej chcemy poznać dalsze losy bohaterów.

Pitbull Patryk Vega Dobrzany

Odkrywa coraz to różniejsze aspekty roli w Dziale ds. Zabójstw.

Niektórych widzów razić może język, jakim podają się bohaterowie. A czy ich film istniał naprawdę suchy i mocny, gdyby posługiwali się poprawną polszczyzną? Zupełnie nie, przekleństwa i wulgaryzmy w współczesnym przypadku nie rażą, aż tak bardzo i podkreślają charaktery postaci, oraz realia środowiska w jakim tworzą.

Patryk Vega zdecydował się obok młodych aktorów, postawić i na tych dojrzalszych i niezwykle lubianych przez naszą publiczność. Andrzej Grabowski i Janusz Gajos w domowych rolach zarejestrowali się fenomenalnie, zresztą po ich warsztacie nie można było spodziewać się rozczarowania. Świetnie wypadła również kadra młodszych aktorów: Krzysztof Stroiński, Marcin Dorociński, Rafał Mohr. Znacznie dokładnie zarejestrowali się w skórze policjantów, którzy pogubili się we samodzielnym życiu indywidualnym także potrzebują mieć się z konsekwencjami swoich błędnych decyzji.

Pomimo świetnej fabuły, dobrej pracy reżysera, spójnego scenariuszu, znakomitej kreacji postaci film ma właściwość. Jest nią dźwięk, który został zbudowany nie najlepiej, przez co niektórzy mogą osiągać przez to problem z prawym odbiorem filmu.

Pitbull Patryk Vega Dobrzany

Każde z perspektyw nie są czarno białe, pokazują nam się z dalekich stron. Vega nikogo nie idealizuje, nie zdecydował się na pokazanie wizerunku bohaterskiego, przystojnego policjanta, który staje się legendą miasta.

Policjanci w popkulturze zbyt często prezentowani są jako kobiety idealne, idące na ochrony prawa, przeważnie są bez skazy, posiadają prawdziwe bycie, kochająca żonę a dzieci. Polski reżyser pokazał nam szarą rzeczywistość, problemy prawdziwych ludzi, którzy dają trudną pracę, a po niej potrzebują mieć się z innymi demonami. Dziś wtedy wykonało, że film spotkał się z tak dobrym odbiorem. Pomimo trudnej tematyki został nagrodzony przez publiczność, która miała teraz dość oglądania idealnych, nienagannych policjantów w podkoloryzowanych filmach. Postacie, które wykreował Vega, umieszczają się o dużo dużo dotkliwe i przyjazne.

Pitbull Patryk Vega Dobrzany

 

źródło artykułu PitBull

 

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments