Promocje na OBI Sławno

Lombard Białystok kup sprzedj pożycz bez wychodzenia z domu online

Promocje na OBI Sławno

Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Biel to niepowtarzalny z częściej wybieranych kolorów do łazienek. Nie wolno się temu dziwić, umożliwia on doświadczenie sterylności, tak przecież przydatnej w ostatnim miejscu. Na jego korzyść przemawia również uniwersalność – z łatwością dobierzemy do niego meble łazienkowe w wolnym stylu.

Promocje na OBI Dziwnów

Natomiast nie mniej ciekawą myślą jest stosowanie bieli z kolejnymi kolorami, również tymi o intensywnym nasyceniu.

obi sklep

obi sklep

Jeżeli zdecydujemy się na białe płytki możemy eksperymentować z kolorem dekorów. Dobrze sprawdzą się zarówno złote lub miedziane, jak także owe w czarnych kolorach. Należy przecież mieć, by wprowadzony kolor nie zaczął dominować, a dekory nie przytłoczyły całego pomieszczenia. Przy białej łazience możemy zdecydować się na zdrowe dodatki lub niebanalne meble łazienkowe, które jednocześnie ją ożywią.

Promocje na OBI Dziwnów

Jednolity odcień, lecz różna faktura

Kwalifikując się na biel trzeba zwrócić uwagę na to, by wszystkie meble łazienkowe oraz wyposażenia sanitarne ubiegły w tym jedynym odcieniu. Dzięki temu aranżacja łazienki będzie krótka. Gdy jednak obawiamy się monotonii, zwykle w sukcesu łazienek monochromatycznych, możemy wybrać płytki o innych fakturach. Ciekawą propozycją a jednocześnie bardzo modną są płytki z przepisami 3D. Na polu białego koloru wdzięcznie cechuje się i naturalne drewno, które możemy wprowadzić za pomocą mebli łazienkowych z takimi elementami.

zobacz promocje kaufland 

Promocje na OBI Dziwnów

Oświetlenie w łazience

Łazienki wyposażone w bieli zawsze sprzedają się nieco większe, niż w rzeczywistości. Dzieje się tak dlatego, że światło wyraża się od białego koloru także znacznie rozświetla pomieszczenie. Stanowi zatem bezdyskusyjna zaleta, zwłaszcza przy łazienkach bez okna lub niskich pomieszczeniach, gdzie meble łazienkowe mogą dodatkowo zabierać przestrzeń. Wtedy pomocne zaprezentuje się i duże lustro nad umywalką, które jeszcze rozświetli przestrzeń.

Aranżacja łazienki w bieli

Biała łazienka idzie na liczną kreatywność w wyborze elementów wystroju. Wybierając meble łazienkowe właściwie jest przejrzeć całą gamę produktów dostępnych na stronie producenta, np. firmy Stolkar. Fronty na duży połysk będą także odbijały światło, zawsze należy mieć, że zbyt dużo bieli sprawi, że pomieszczenie podzieli się nienaturalnie sterylne. Urządzając pomieszczenie trzeba cierpieć na wzmiance to, że meble łazienkowe oraz dodatki są przede każdym ożywić pomieszczenie.

Źródło artykułu na Łazienka w bieli. Nowoczesna sterylność

Promocje na OBI Dziwnów